O nás

Žijeme len jednou, preto si s nami poďte život poriadne užíť! Verte, že na jazdu v jednom z našich áut nikdy nezabudnete!
Naša spoločnosť SportDrive.sk Vám umožní zviesť se v najrýchlejších a najexotickejších superšportech sveta: Ferrari 458 Italia a Lamborghini Gallardo. Splňte si svoj chlapčenský sen a prejdite sa v talianskom superšportu  hodnote presahujúcej 260 000 €. Kde inde si zariadite autá, ktorá pod kapotou skrývajú až 570 konských síl? Vybrať si môžete taktiež lokalitu jazdy. Naše jazdy prebiehajú v Prahe, Brne, Olomouci, Ostravě, Bratislave, Žiline a Košiciach. Pre viac informacií sa pozriete do sekcie Plán akcií, kde sú vypísané termíny pre jednotlivé mestá.
S nami neplatíte žiadnu kauciu ani poistěnie, nepodpisujete žiadne zmenka, stačí si len zarezervovať termín a potom si len užívať stúpajúcej hladiny adrenalínu. Po celú dobu jazdy je Vám k dispozícii skúsený inštruktor, ktorý všetko vysvetlí a predovšetkým se postará o Vašu bezpečnosť, aby ste si mohli plnými duškami vychutnávať svoju životnú jazdu. Riadenie nie je obmedzené vekovou hranicou, jediné čo potrebujete je vodičské oprávněnie pre danú skupinu B. Ak nemáte vodičský preukaz, nevadí! Zážitok si môžete užíť s naším skúseným inštruktorom na sedadle spolujazdca.
O nás
HORE